BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Väggappliquer 5541667
nr 554 1667
Väggappliquer
1 par, 1800-tal, förgyllda, höjd: 47 (elektrifierade) lampskärmar medföljer, höjd: 10
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 24 november 2008
2.800 kr
3.100 kr